图片
会员登录
登录账号:
登录密码:
验 证 码:
您好,您已登录
您有条新到站内短信
会员中心 退出登录
图片
点评分类
点评搜索
点评详情
发布于:2017-1-30 11:24:44  访问:66 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Brooklyn Stojaki Na Ulotki Reklamowe (10 Szt.)
Ulotka reklamowa jest doskonałą formą przekazu informacji i prezentacji oferty handlowej firmy. Aby sprawca wrzucający ulotki do skrzynek mógł być karany z tego artykułu, miejscem jego czynu musi być miejsce publiczne bądź czynnością karalną wystawienie ulotki na widok publiczny bez zgody zarządzającego tym miejscem. W naszej ofercie znajdą Państwo ulotki w wielu formatach, i nakładzie dostosowanym do Państwa potrzeb. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Ulotki mogą występować w najprostszych formatach i wielkościach: DL, A6, A5, A4 do A3 włącznie, drukowane jedno lub dwustronnie. Jeśli projekt zawiera jakieś zdjęcia lub grafikę rastrową to ma być w rozdzielczości 300dpi.
By zyskać powodzenie w swojej branży, warto jak najwcześniej zastanowić się nad projektem ulotki oraz jej treścią. Cena za podstawowy projekt dwustronnej ulotki przygotowany do druku to 50 zł. Głównie jest ona uzależniona od stopnia skomplikowania, a także od dostarczonych materiałów. Druk offsetowy, zarezerwowany do tej pory tylko dla wydruków wysokonakładowych i ulotek liczących w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, jest teraz dostępny dla każdego. Lepiej zrezygnujmy z wszelkiego rodzaju uszlachetnień, ponieważ zwiększy to znacznie koszt całej kampanii, a czas życia takiej ulotki i tak jest bardzo krótki.
Oferujemy projekty i druk ulotek, które charakteryzują się oryginalnym designem i szatą graficzną adekwatną do zakresu działalności zamawiającego. W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie - wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony. Wpychanie ulotki osobom, które na nasz widok celowo unikają kontaktu wzrokowego i nagle przyspieszają kroku, mija się z celem. Ulotki wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości materiałów poligraficznych i nowoczesnych urządzeń firmy Xerox rozdzielczości 600 dpi. Tanie ulotki to nasz cel, który udało nam się osiągnąć oferując jednocześnie wysoką jakość naszych produktów. CCS Druk wykonuje zlecenia w nakładzie od 1 do 2000 sztuk a czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych.
Nasze ulotki reklamowe drukujemy przeważnie na papierze kredowym błyszczącym lub matowym, gramaturze od 80 do 350g. Wciskając ulotki wszystkim przechodniom, skazujemy się automatycznie na porażkę, gdyż nasza ulotka wyląduje w najbliższym koszu na śmieci. Projekt graficzny: Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu folderu reklamowego nasze Pola Studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem.
Fotografie, ilustracje dostępne w sieci czy na innych stronach, są w 99% chronione Prawem autorskim i tak pozyskane stanowią problem i dla klienta i dla firmy, która na podstawie dostarczonych materiałów wykonuje projekt ulotki - folderu czy katalogu. Powinniśmy dokonać przynajmniej wstępnej selekcji odbiorców, a ulotki wręczać grzecznie i tylko osobom, które wykazują chęć ich otrzymania.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
图片
脚注信息
版权所有 Copyright(C)2015-2016 杭州市某某茶叶贸易有限公司