图片
会员登录
登录账号:
登录密码:
验 证 码:
您好,您已登录
您有条新到站内短信
会员中心 退出登录
图片
点评分类
点评搜索
点评详情
发布于:2017-1-30 11:01:25  访问:63 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Kubki Z Nadrukiem Indywidualnym
organizowanej przez firmy zrzeszone w ramach Promo5Group dla polastudio.pl najlepszych dystrybutorów gadżetów reklamowych w Polsce.
Wszyscy, dla których temat gadżetów reklamowych nie jest obcy, z pewnością lubią dowiadywać się nowych metodach wykonywania nadruków. W końcu to od nich zależy trwałość nadruku i jego jakość. W przypadku kubków reklamowych jest to tym bardziej ważne. Kubki z nadrukiem są bardzo narażone na możliwe uszkodzenia zdobienia, powstające podczas mycia kubków w zmywarkach. Wysokie temperatury, detergenty oraz ostre gąbki. To wszystko może działać destrukcyjne na nadruk. Chyba że wykorzystane zostaną nowoczesne metody z wypałem.
Promocje, nowości, wietrzenie magazynów... Trzymaj rękę na pulsie, dowiedz się pierwszy! Aby nic Ci nie umknęło zapisz się w naszym newsletterze. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia kubka z naszej bazy gotowych wzorów kubków umieszczonej poniżej. Prosimy tylko e-mail z nazwą gotowego wzoru. Ze względu na zastosowane technologie, ostateczna liczba kubeczków może być pomniejszona lub powiększona okay. 20% - zafakturujemy faktyczną, dostarczoną liczbę. Odzież z nadrukiem to znakomity pomysł dla agency, aby ujednolicić i poprawić wizerunek firmy.
Kubek firmowy promujący markę świetnie sprawdza się podczas eventów takich jak targi czy akcje promocyjne. Oraz jako upominek dla klienta, partnera biznesowego czy gadżet dla pracownika. W ofercie znajdą Państwo kubki eleganckie, ekskluzywne i ciekawe - ale także kubeczki tanie, proste, estetyczne i praktyczne. Mnogość wzorów, ogromny wachlarz kolorystyczny oraz zaawansowane techniki zdobienia sprawiają iż kubki reklamowe w dzisiejszych czasach to niejednokrotnie prawdziwe dzieła sztuki a ich wygląd końcowy zależy w zasadzie tylko odwagi i wyobraźni klienta. Jednym z elementów samodoskonalenia jest poszerzanie wachlarza usług. Nasze studio świadczy bardzo szeroko pojęte usługi fotograficzne, graficzne, projektowe, a także posiada w swojej ofercie szereg ciekawych produktów. Kubek z nadrukiem w Gdańsku? Tylko u nas! Prosimy każdorazowe potwierdzenie cen i stanów magazynowych w naszym dziale handlowym.
Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na kubki czy filiżanki, warto wiedzieć że dla każdego z tych produktów można zamówić indywidualne opakowania, podnoszące ich atrakcyjność, a także wykonać na nich kolorowe nadruki jedną z wielu trwałych technologii. Z tymi dwoma dodatkami, zarówno kubki jak i filiżanki okażą się czymś, co sprawi prawdziwą radość obdarowanej nimi osobie.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
图片
脚注信息
版权所有 Copyright(C)2015-2016 杭州市某某茶叶贸易有限公司